Si chiar mi-a ieșit bine de tot. Din când în când, îmi mai bușesc ceva sau mă mai izbesc de obiecte prin casă. De data asta mi-am bușit mâna stângă atât de drăguț încât, după o oră de jelanie,...

Am făcut-o lată
citește mai mult

Si chiar mi-a ieșit bine de tot. Din când în când, îmi mai bușesc ceva sau mă mai izbesc de obiecte prin casă. De data asta mi-am bușit mâna stângă atât de drăguț încât, după o oră de jelanie,...
Comentarii Recente