Am primit un mail, acu’ v’o lună, dacă nu mai bine, dacă pot să fac un layout pentru un cineva. Nu prea aveam nici timp, nici chef, dar hai să nu las oamenii cu curu-n baltă, zic să-i ajut. Părea...

Păi nu ne pricepem noi?
citește mai mult

Am primit un mail, acu’ v’o lună, dacă nu mai bine, dacă pot să fac un layout pentru un cineva. Nu prea aveam nici timp, nici chef, dar hai să nu las oamenii cu curu-n baltă, zic să-i ajut. Părea...
Comentarii Recente