Întotdeauna alții sunt de vină

Întotdeauna alții sunt de vină

Am tot deschis laptopul zilele trecute, în ideea că am să-mi aștern iar gândurile, dar nu a mers. Mă uitam în gol, la pagina albă și la cursorul care clipocea cuminte. Nimic. Culmea e că subiecte am...

citește mai mult

Comentarii Recente

Arhivă