O sută

O sută

Știți glumița aia cu “Ce face românul când îi e foame? Mai schimbă o sută de euro”, nu? Cam așa și eu, doar că nu-i vorba de foame, ci de timp, nici de euro, ci de activități diverse. Să adaptăm,...

citește mai mult
Echilibristică (senti)mentală

Echilibristică (senti)mentală

Mai are careva senzația că ultima perioadă a fost așa... cam ca o scenă dintr-un film cu proști, în care unul trântește halba pe masă, din întâmplare, și iese cu bătaie generală în bar? Că mie așa...

citește mai mult

Comentarii Recente

Arhivă