Citeam ieri un comentariu pe blogul Vasilescului și m-am crucit. Pe scurt, e vorba despre un decerebrat (nu, n-am cum să-l numesc părinte) care și-a gonit copilul de acasă, pen’ c-a aflat că e gay....

Puiul tău
citește mai mult

Citeam ieri un comentariu pe blogul Vasilescului și m-am crucit. Pe scurt, e vorba despre un decerebrat (nu, n-am cum să-l numesc părinte) care și-a gonit copilul de acasă, pen’ c-a aflat că e gay....
Comentarii Recente