Ninsese binișor înainte de Crăciunul ăla, totul în jur era alb și arăta ca-n basme. Mă rog, la douăj’ de ani, aproape orice e ca-n basme, dar să nu deviez de la subiect. Eu și cu văr-miu, proaspăt...

Cu alb și cu roșu
citește mai mult

Ninsese binișor înainte de Crăciunul ăla, totul în jur era alb și arăta ca-n basme. Mă rog, la douăj’ de ani, aproape orice e ca-n basme, dar să nu deviez de la subiect. Eu și cu văr-miu, proaspăt...
Comentarii Recente