Textile în baie? Nu, mulțumesc!

Textile în baie? Nu, mulțumesc!

În ultima vreme m-am tot uitat pe net la poze cu cu amenajări de interioare nu numai pentru că-mi plac foarte mult, dar mai avem de renovat și reamenajat o mare parte din casă. Am luat una suficient...

citește mai mult
Începe!

Începe!

Începe! Pentru mine primăvara nu este numai anotimpul în care își revine natura, înfloresc toate cele și în care începe marea bântuială. Mă rog, “marea” este un fel de a spune; primăvara asta, la...

citește mai mult

Comentarii Recente

Arhivă