La ora asta se vine acasă?

La ora asta se vine acasă?

În ciuda ploii și a vremii deloc prietenoase, am avut un weekend liniștit și relaxant. Mă rog, cumva, în limita cerințelor și a treburilor cotidiene care nu iartă nicio familie, indiferent ce și...

citește mai mult
Tu ce ai mâncat azi?

Tu ce ai mâncat azi?

Paradoxal (sau nu?), de când butonăm cu toții de acasă, ne vedem la față mult mai rar și mai puțin decât înainte. În cursul săptămânii zic, pentru că-n weekend încercăm să ne împiedicăm mai des unii...

citește mai mult

Comentarii Recente

Arhivă