Ultima zi

Ultima zi

Am crezut că o să îmi bag picioarele în cursuri și-n învățat, dar am reușit să închei cu bine cele trei săptămâni demente. Mă rog, cu bine e numa’ un fel de a spune. Am niște cearcăne pân’ la...

citește mai mult
Avem nevoie de povești

Avem nevoie de povești

Fie că este vorba de cele pe care le citim, ascultăm, urmărim pe ecran sau imaginăm, avem nevoie de povești. Cu toții. Mici sau mari, zglobii sau ursuzi, romantici sau realiști, indiferent că...

citește mai mult

Comentarii Recente

Arhivă