Legea compensației. Cumva.

Legea compensației. Cumva.

În general, am răbdare. Pot aștepta chiar și câțiva ani ca să obțin ceva ce îmi doresc foarte tare, fără să o iau razna sau să îmi rod unghiile. Cu câteva (foarte puține) exepții, dar care...

citește mai mult
Între extreme oare nu s-o putea?

Între extreme oare nu s-o putea?

Eram elevă la liceu, cam prin clasa a a X-a sau XI-a, când au venit niște indivizi foarte apretați să racoleze eleve pentru fâțâit și pentru ședințe foto. Prezentări de modă, spuneau ei, și alte...

citește mai mult

Comentarii Recente

Arhivă